Nowy numer 33/2018 Archiwum

Wasze święta na fotografii - wyniki

Dziękujemy za głosy internautów, którzy pomogli wybrać najciekawsze zdjęcia. Dziś prezentujemy laureatów tego konkursu fotograficznego, w którym prosiliśmy: Pokaż nam swoje święta!

W konkursie na zdjęcie dekoracji świątecznych ciekawiło nas, co pomaga naszym czytelnikom w dobrym przeżywaniu Świąt Bożego Narodzenia.

Prosiliśmy o podzielenie się świątecznym klimatem, jaki panował w naszych domach dzięki przygotowanym specjalnie na tę okazje dekoracjom. Często ich piękno związane było nie tylko z estetyką, ale wynikało ściśle z tego, że choinkę dekorowaliśmy całą rodziną, angażując wszystkie najlepsze uczucia względem naszych bliskich i czekającej nas wspólnej radości.

Obserwując ilość głosów, ale także ilość osób, które oglądały poszczególne zdjęcia zgłoszone do konkursu, a także czas, jaki im poświęciły, jury konkursowe ustaliło, że równorzędne pierwsze miejsce ex aequo pierwsze miejsce zajęły: Agnieszka Popardowska z Bielska-Białej - autorka zdjęcia "Inna znaczy wyjątkowa" i Marianna Sowa z Cieszyna, która przesłała zdjęcie domowej szopki z mnóstwem figurek, budowanej przez całą rodzinę. Trzecie miejsce zajął Marian Sowa z Cieszyna, autor zdjęcia świątecznej iluminacji, dzięki której dom zamienia się w czasie świąt w rodzinne Betlejem.

Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór nagród do redakcji w Bielsku-Białej, ul. Żeromskiego 5 - między 20 a 31 stycznia w godzinach 9.00-13.00.

A oto nagrodzone zdjęcia:

  Przy tej domowej szopce, od lat przygotowywanej przez wszystkich domowników, razem przeżywamy najpiekniejsze Święta Bożego Narodzenia...
Marianna Sowa
  Inna znaczy wyjatkowa...
Agnieszka Popardowska z Bielska-Białej

 

 

  Nasz dom, oświetlony światłem betlejemskiej gwiazdy
Marian Sowa z Cieszyna

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma