Nowy numer 47/2023 Archiwum

Wasze święta na fotografii - wyniki

Dziękujemy za głosy internautów, którzy pomogli wybrać najciekawsze zdjęcia. Dziś prezentujemy laureatów tego konkursu fotograficznego, w którym prosiliśmy: Pokaż nam swoje święta!

W konkursie na zdjęcie dekoracji świątecznych ciekawiło nas, co pomaga naszym czytelnikom w dobrym przeżywaniu Świąt Bożego Narodzenia.

Prosiliśmy o podzielenie się świątecznym klimatem, jaki panował w naszych domach dzięki przygotowanym specjalnie na tę okazje dekoracjom. Często ich piękno związane było nie tylko z estetyką, ale wynikało ściśle z tego, że choinkę dekorowaliśmy całą rodziną, angażując wszystkie najlepsze uczucia względem naszych bliskich i czekającej nas wspólnej radości.

Obserwując ilość głosów, ale także ilość osób, które oglądały poszczególne zdjęcia zgłoszone do konkursu, a także czas, jaki im poświęciły, jury konkursowe ustaliło, że równorzędne pierwsze miejsce ex aequo pierwsze miejsce zajęły: Agnieszka Popardowska z Bielska-Białej - autorka zdjęcia "Inna znaczy wyjątkowa" i Marianna Sowa z Cieszyna, która przesłała zdjęcie domowej szopki z mnóstwem figurek, budowanej przez całą rodzinę. Trzecie miejsce zajął Marian Sowa z Cieszyna, autor zdjęcia świątecznej iluminacji, dzięki której dom zamienia się w czasie świąt w rodzinne Betlejem.

Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór nagród do redakcji w Bielsku-Białej, ul. Żeromskiego 5 - między 20 a 31 stycznia w godzinach 9.00-13.00.

A oto nagrodzone zdjęcia:

Przy tej domowej szopce, od lat przygotowywanej przez wszystkich domowników, razem przeżywamy najpiekniejsze Święta Bożego Narodzenia...   Przy tej domowej szopce, od lat przygotowywanej przez wszystkich domowników, razem przeżywamy najpiekniejsze Święta Bożego Narodzenia...
Marianna Sowa
Inna znaczy wyjatkowa...   Inna znaczy wyjatkowa...
Agnieszka Popardowska z Bielska-Białej

 

 

Nasz dom, oświetlony światłem betlejemskiej gwiazdy   Nasz dom, oświetlony światłem betlejemskiej gwiazdy
Marian Sowa z Cieszyna

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy