Bielsko-Żywiecki

Piątkowa wyprawa dla małżeństw

"PRZYSTAŃcie w drodze" to tytuł wieczorów małżeńskich, na które – od 8 stycznia do 12 lutego o 19.00 – zapraszają: Wspólnota Dobrej Nowiny z bielskiej Wapienicy i Komunia Małżeństw ojca Ksawerego Knoza.

Małżonkowie – ci bardzo szczęśliwi, jak i ci znudzeni i zmęczeni sobą - to będzie sześć cotygodniowych spotkań specjalnie dla was!

- „PRZYSTAŃcie w drodze” to tytuł piątkowych wieczorów małżeńskich - od 8 stycznia do 12 lutego - na które zapraszamy o 19.00 do salki przy kościele św. Pawła w Bielsku-Białej. Przy dobrym cieście, kawie/herbacie ruszymy w niezwykłą podróż we dwoje - zachęcają Bronisława i Krzysztof Rycakowie ze Wspólnoty Dobrej Nowiny. - W Kościele, zwłaszcza po ostatnim synodzie, na nowo odkrywamy wielkość naszego sakramentu, pojawia się też jeszcze większa potrzeba działania na rzecz małżeństw.

Tematy, o których uczestnicy spotkań będą rozmawiać to m.in.: komunikacja w małżeństwie, finanse a jedność małżeństwa, małżeństwo w oparciu o Księgę Rodzaju (dialog, równość, godność), seksualność, celebracja aktu małżeńskiego, zbliżenie do siebie przez modlitwę. Dopełnieniem spotkań będzie nieobowiązkowy, sobotnio-niedzielny wyjazd (5-6 marca).

Na spotkania zaproszeni są małżonkowie sakramentalni, szukający piękna i radości w swoim małżeństwie, a także małżonkowie zmęczeni i zastanawiający się dlaczego jest im tak ciężko.

Zapisy - tylko na całość Przystani - drogą mejlową: spotkania@przystanciewdrodze.pl. Koszt całości: 100zł od pary.  

 

« 1 »