Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Twoje Święta na zdjęciu

Otrzymaliśmy już pierwsze zdjęcia do naszego konkursu fotograficznego na najpiękniejsze zdjęcie świątecznej domowej dekoracji. Czekamy na kolejne!

Zgodnie z  zapowiedziami, rusza nasz fotograficzny konkurs na zdjęcia, którymi spróbujecie się podzielić z internautami swoją świąteczną atmosferą.

Pokażcie, jak witaliście Boże Narodzenie w Waszych domach: choinkę, domową betlejemską szopkę, świątecznie przybrany stół czy inne ozdoby, którymi udekorowaliście swoje domy na ten szczególny czas radości...

Wśród pierwszych zgłoszonych do konkursu zdjęć, które już nadeszły do bielskiej redakcji Gościa Niedzielnego są zdjęcia nadesłane z różnych stron Polski.

Ciekawi jesteśmy, jak wyglądają te z naszej diecezji. Jesteśmy przekonani, że beskidzkie rodziny będą mogły z powodzeniem konkurować, ale warunek jest jeden: trzeba zdjęcie zrobić i wysłać pod adresem: bielsko@gosc.pl.

Tutaj podajemy szczegółowy regulamin konkursu.

Przypominamy, że na Wasze zdjęcia czekamy do 3 stycznia.

Od 5 do 10 stycznia będzie je można oglądać na naszej stronie internetowej i zagłosować na najpiękniejsze. Dla autorów tych najlepszych przygotowaliśmy nagrody!

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Napiszcie też, jeżeli chcecie, coś więcej o okolicznościach powstania Waszej domowej szopki, choinki...

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy