GN 41/2019 Archiwum

Medyczny czwartek o chorobie i dobroci Boga

W kolejnym duszpasterskim spotkaniu w ramach cyklu Medycznych Czwartków 17 grudnia z pracownikami służby zdrowia spotka się ks. dr hab. Damian Wąsek.

Jak zapowiada diecezjalny duszpasterz służby zdrowia ks. Łukasz Jończy, podobnie jak w poprzednim miesiącu, czwartkowe spotkanie odbędzie się w gmachu kurii diecezjalnej w Bielsku-Białej przy ulicy Żeromskiego 5. Rozpocznie się o 19.00 od Mszy Świętej, po której przewidziany jest wykład i dyskusja. - Na spotkanie duszpasterstwa serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników służby zdrowia - zaznacza ks. Jończy.

Wykładowcą będzie ks. dr hab. Damian Wąsek, który będzie mówić na temat: "Jak pogodzić istnienie choroby i cierpienia z dobrocią i wszechmocą Boga?".

Ks. dr hab. Damian Wąsek jest adiunktem Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie,  kierownikiem sekcji teologii fundamentalnej Polskiego Towarzystwa Teologicznego i autorem licznych publikacji książkowych i prasowych.

Urodził się w Gilowicach i jest kapłanem diecezji bielsko-żywieckiej.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL