Na mocy dekretu biskupa Romana Pindla sześć świątyń w naszej diecezji zostało ustanowionych kościołami jubileuszowymi na czas Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia, trwającego od 8 grudnia br. do 20 listopada przyszłego roku. W III niedzielę Adwentu, Niedzielę Radości, bp Piotr Greger otworzył symboliczne Bramy Miłosierdzia w pięciu z nich: św. Maksymiliana w Oświęcimiu, św. Marii Magdaleny w Cieszynie, Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie, katedrze św. Mikołaja w Bielsku-Białej oraz konkatedrze Narodzenia NMP w Żywcu.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








