Nowy numer 4/2023 Archiwum

Bieg ze św. Mikołajem dla "Nadziei"

Nieważne w jakim stylu i jakim tempem pokonasz te 6 km. Najważniejsze to stanąć na starcie, dotrzeć do mety i… zostać pomocnikiem św. Mikołaja! I Bieg Mikołajkowy na rzecz rozbudowy katolickiego ośrodka "Nadzieja" - w niedzielę, 6 grudnia.

- Pierwszy "Bieg Mikołajkowy z Nadzieją" to okazja do spędzenia czasu w stylu: przyjemne z pożytecznym - mówi Katarzyna Sitek z Fundacji Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień "Nadzieja" w Bielsku-Białej. - W niedzielę 6 grudnia do Doliny Wapienicy zapraszamy całe rodziny na bieg (a jeśli ktoś woli to chód lub marsz), spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci i ognisko. Przy okazji każdy będzie mógł wspomóc rozbudowę Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Młodzieży w Komorowicach oraz remont hostelu "Klimczokówka", prowadzonych przez fundację.

Trasa biegu poprowadzi z parkingu leśnego w Wapienicy do "Klimczokówki". Rejestracja zawodników od 10.30, start - o 12.15.

Zgłoszenia – przez stronę www.nadzieja.bielsko.pl lub w dniu zawodów.

Organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad wszystkimi maluchami. O godz. 12.00 odbędzie się dla nich Mikołajkowe przedstawienie i spotkanie ze św. Mikołajem.

Po zakończeniu biegu organizatorzy zapraszają wszystkich na wspólne ognisko.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest wniesienie opłaty startowej w formie cegiełki (dzieci i młodzież do 18. roku życia:15 zł, osoby dorosłe: 25 zł).

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy