Nowy numer 21/2018 Archiwum

Tragedia w Nieledwi: śmierć 12-latka

Podczas zabawy bronią myśliwską ojca 12-letni chłopiec postrzelił kolegę. Do tragicznego wypadku doszło we wtorek 3 listopada w godzinach popołudniowych.

Prowadzący postępowanie w tej sprawie funkcjonariusze żywieckiej policji ustalili, że chłopcy byli uczniami tej samej klasy i mieszkali w pobliżu siebie.

Podczas wspólnej zabawy jeden z nich - z broni legalnie posiadanej przez jego ojca, myśliwego - postrzelił śmiertelnie rówieśnika. Już zarządzona została sekcja zwłok chłopca. Zabezpieczono też broń.

Obecnie śledztwo, prowadzone przy udziale prokuratora, zmierza do ustalenia, jak zabezpieczona była broń i dlaczego mogła znaleźć się w rękach dziecka.

W szkole, której uczniami byli obaj chłopcy, dyrekcja organizuje spotkania rodziców i uczniów, oferując pomoc psychologa.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma