Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Ksiądz od "Paczki" o... pierwszym milionie

Na zaproszenie studentów z duszpasterstwa akademickiego i UCO w Bielsku-Białej ks. Jacek Stryczek - m.in. twórca "Szlachetnej Paczki" będzie gościł w Akademii Techniczno-Humanistycznej.

Ks. Jacek "Wiosna" Stryczek - pomysłodawca, współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia "Wiosna", znanego z akcji Szlachetna Paczka, będzie gościł na ATH we wtorek 14 października o 18.00 w sali L-120. Otwartą dla wszystkich konferencję pt.: "Czy pierwszy milion trzeba ukraść" organizują bielscy studenci z duszpasterstwa akademickiego i międzynarodowej organizacji UCO Bielsko-Biała.

- Nasz gość opowie m.in. o tym: dlaczego ludzie sukcesu wciąż stanowią skromną populację? Czy bycie bogatym jest grzechem, a bycie biednym gwarantuje zbawienie? Czy poddawanie się, odpuszczanie jest czymś złym? I o tym Kiedy chrześcijanin powinien się wycofać z wyścigu szczurów - mówi Ania Wójcik z UCO Bielsko-Biała.

Jak dodaje Ania: - Zależy nam, by jak najwięcej młodych ludzi, mogło poznać "tajniki" nowoczesnej przedsiębiorczości i stawiania sobie wyzwań w dzisiejszym zabieganym świecie, nie krzywdząc i nie oszukując przy tym innych.

W imieniu studentów - serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma