Nowy numer 33/2018 Archiwum

Chwalmy Pana na spontana!

To zaproszenie dla młodzieży na koncert ewangelizacyjny w Dniu Papieskim w Zarzeczu. - Będzie to również nasze przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży, o których podczas homilii mówić będzie ks. Piotr Hoffmann, koordynator diecezjalnego Centrum ŚDM - mówią organizatorzy.

W niedzielę 11 października w parafii Zarzecze koło Żywca podczas Dnia Papieskiego odbędzie się również promocja ŚDM.

Po Mszach św. będzie można kupić pamiątki ŚDM. Kazania w tym dniu wygłosi ks. Piotr Hoffmann, przewodniczący diecezjalnego zespołu przygotowującego ŚDM w naszej diecezji.

Po południu, o 15.00, w Domu Strażaka odbędzie się koncert muzyczny zespołu "Overcome" z Rychwałdu i zespołu "Wyrwani z Niewoli" z Białegostoku. Ci drudzy zaprezentują muzykę hip-hopową połączoną ze świadectwem wiary.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich, a szczególnie młodzież z całej diecezji.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma