Trzy pokolenia na szlaku

Młodzi i starsi misjonarze ze Skoczowa jak co roku w czasie wakacji wyruszyli w świat! Tym razem pod okiem opiekunów, z Urszulą Marhulą, Anną Wiech i ks. Juliuszem Kropaczem na czele, pojechali na południowy wschód Polski!

Misyjna Jutrzenka – grupa dziecięco-młodzieżowa działająca w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie – na co dzień wspiera modlitwą i pomocą materialną misje. Co roku wyruszają na swój misyjny szlak, zabierając ze sobą rodziców i dziadków. Tym razem pojechali w Bieszczady. Wędrowanie rozpoczęli u sióstr klarysek w Starym Sączu, gdzie poznali historię sanktuarium św. Kingi i jeszcze tego samego dnia dotarli do bazy w bieszczadzkim Bukowcu. Kolejne dni rozpoczynała Msza św., wspólna modlitwa, a następnie młodzi misjonarze poznawali uroki bieszczadzkich okolic i… wspólnie bawili się wieczorami, przygotowując wiele atrakcji integracyjnych. Byli m.in. na Połoninie Wetlińskiej, w cerkwi św. Dymitra w Czarnej, w Ogrodzie Biblijnym w Myczkowcach.

Dziękujemy, że z nami jesteś

To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.

Czytasz fragment artykułu

Subskrybuj i czytaj całość

już od 14,90

Poznaj pełną ofertę SUBSKRYPCJI

Masz subskrypcję?
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.
« 1 »