Bądźcie pewni, że to sam Mistrz z Nazaretu zaprosił was do współpracy, by głosić Ewangelię – napisał do uczestników wszystkich wakacyjnych rekolekcji oazowych biskup Roman Pindel. Podczas Diecezjalnego Dnia Wspólnoty w kościele św. Pawła w Bielsku-Białej bp Pindel modlił się wraz ze zgromadzoną ponad 200-osobową gromadą młodzieży Ruchu Światło–Życie i rodzin Domowego Kościoła, a także z ich diecezjalnym moderatorem ks. Ryszardem Piętką i jego poprzednikiem ks. kan. Marcinem Aleksym. Oazowicze przybyli z Czernichowa, Krakowa, Zagórnika i Koszarawy. – Dobrze, że jesteście, bo jesteście potrzebni! – mówił im bp Pindel, zachęcając do podejmowania duchowej walki o człowieka i do składania świadectwa wiary również podczas przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży. Powołani, by służyć
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








