Nowy numer 23/2020 Archiwum
 • kaleb
  05.07.2015 13:26
  Witam, jestem chrześcijaninem ale nie przynależę do KK, byłem wczoraj na Rysiance i widziałem sporo osób które faktycznie musiało dać z siebie bardzo dużo aby w tym upale tam dotrzeć(...wiem to po sobie:D...). ale zastanawiam się skąd się wzięła ta liczba 1000...Około 12 kiedy zaczynała się Msza na boisku i wokół niego na trawie zgromadziło się na moje oko max do 300 ludzi, z resztą widać to na zdjęciach do powyższego artykułu.
  W jakim celu zawyżacie te dane? Przecież poświadczanie nieprawdy jest wprost mówiąc kłamstwem, czy chrześcijanie nie powinni trzymać się Dekalogu w którym jest jasno powiedziane żeby nie kłamać i nie mówić fałszywego świadectwa?
  Po co to wszystko skoro można było pisząc prawdę naprawdę wynagrodzić obecnych tam ludzi za ich poświęcenie, a tak wielu z nich może mieć wrażenie ,że mimowolnie wzięli udział w jakiejś propagandzie.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama