Nowy numer 48/2023 Archiwum

Skrzydło "Nadziei" potrzebuje pomocy

Młodzi z Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień w Komorowicach, razem ze swoimi terapeutami, rodzicami i przyjaciółmi zapraszają w sobotę i niedzielę do Bielska-Białej na IV Piknik Rodzinny z Nadzieją!

Mnóstwo atrakcji zapowiadają organizatorzy IV Pikniku Rodzinnego z Nadzieją, organizowanego przez Fundację Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „Nadzieja” w Bielsku-Białej, która prowadzi Katolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Uzależnień w Komorowicach.

Zabawa odbędzie się w sobotę 27 czerwca w bielskim parku Słowackiego od 12.30 d0 20.30 oraz w niedzielę 28 czerwca w Parku Rosta (korty tenisowe „Advantage” między Komorowicami, a Kępą Hałcnowską od 13.30 do 20.30.

W programie losowanie cennych nagród dla wszystkich, którzy kupią cegiełki „Nadziei”, konkursy, warsztaty artystyczne, jazdy na monocyklu, pokazy ratownictwa medycznego oraz wokalne i taneczne – także laureatów programów „Mam talent” i „X Factor”,  W niedzielę będzie można również obejrzeć szybowiec mistrza świata Sebastiana Kawy.

Dochód z imprezy zostanie przekazany na rozbudowę ośrodka w Komorowicach, gdzie trwają prace w nowym skrzydle budynku. Parter dobudowanego skrzydła budynku jest już zagospodarowany. Jednak przed fundacją jeszcze dużo pracy – wykończenie pierwszego piętra i poddasza.

Impreza została zorganizowana w ramach projektu "Piknik rodzinny z Nadzieją", dofinansowanego z pieniędzy budżetu gminy Bielsko-Biała oraz projektu "Z Nadzieją w dorosłość", dofinansowanego przez Fundację Tesco Dzieciom.

Program pikniku - w formacie PDF - można pobrać w pliku zamieszczonym poniżej.

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy