Nowy numer 39/2023 Archiwum

Łagiewniccy pielgrzymi podziękują

W niedzielę 17 maja o 11.00 w kościele Narodzenia NMP w Bielsku-Białej Lipniku biskup Roman Pindel przewodniczyć będzie Mszy św. dziękczynnej za pielgrzymkę do Bożego Miłosierdzia, a później spotka się z jej organizatorami.

- To będzie Eucharystia, podczas której chcemy Panu Bogu podziękować za opiekę Jego Opatrzności, a także za pomoc, jaką okazują nam ludzie wspierający nas przy przygotowaniach i prowadzeniu pielgrzymki - mówią organizatorzy pieszej pielgrzymki diecezjalnej do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Jak podkreślają, wśród nich są liczne osoby, które same proponują różne formy włączenia się w to dzieło - i traktują swoją pomoc jako własne świadectwo zaufania Bożemu Miłosierdziu.

- Dlatego chcemy razem się spotkać i modlić, dziękując za wszelką okazaną nam życzliwość. Serdecznie zapraszamy uczestników pielgrzymki, którzy mogą wybrać się do Lipnika, żeby dołączyli i wzięli udział w tej Mszy Świętej - mówi Irena Papla, szefowa biura pielgrzymki.

Eucharystia i spotkanie odbędą się w Lipniku, ponieważ w tej parafii narodził się pomysł tego pielgrzymowania i tu odbywają się przygotowania.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy