Nowy numer 38/2023 Archiwum

Chcesz nawrócić swój portfel?

Masz jakiekolwiek pytania związane z pieniędzmi, bogactwem, majątkiem - także ich brakiem? Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zaprasza do Bielska-Białej na konferencję "Biblia o finansach".

Aż 2350 wersetów Pisma Świętego mówi o pieniądzach, majątku i bogactwie. Jak zgodnie z Bożymi zasadami zarządzać pieniędzmi, by się nie zamartwiać długami i być szczęśliwym? Jak nie wpaść w niewolę finansową albo jak się z niej wyzwolić?

Na konferencję: "Biblia o finansach" zapraszają Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody z Bielska-Białej wraz z Edukacją Finansową CROWN. Spotkanie będzie miało miejsce 18 kwietnia od 9.00 do 17.30 w auli Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej przy ul. A. Frycza Modrzewskiego 12. Po spotkaniu – możliwość uczestnictwa we Mszy św.

W oparciu o Słowo Boże, wykładowcy opowiedzą o zarządzaniu pieniędzmi i gospodarowaniu tym wszystkim co od Boga otrzymaliśmy; jak zapanować nad wydatkami, jak poradzić sobie z długami. Pokażą także jak świadome zarządzanie finansami wpływa na nasze emocje, zdrowie, stan ducha i życie w dobrej relacji z Bogiem. Będzie także czas na świadectwa zastosowania Bożych zasad finansowych, prezentację filmów, wymianę doświadczeń. z innymi uczestnikami oraz możliwości zadania pytań wykładowcom i instruktorom Crown.

Wśród poruszanych zagadnień znajdą się następujące:

- Na czym polega biblijna odpowiedzialność w kwestii pieniędzy, pracy i prowadzenia firmy?

- Jak wydawać pieniądze po Bożemu by nie wpaść w pułapkę złych wpływów? Dlaczego i gdzie szukać rady?

- Jak i po co, wspierać innych, czynić darowizny i przekazywać ofiary ?

- Po co oszczędzać i jak to robić po Bożemu?

- Długi i jak z nich wychodzić?

- Edukacja finansowa dzieci.

- Uczciwość jako styl życia.

Każdy z uczestników konferencji otrzyma podręcznik, w którym znajdują się zarysy wykładów i miejsca na notatki.

Więcej na: www.bibliaofinansach.pl

Koszt od osoby – 80zł.

UWAGA! W konferencji można wziąć udział bez wcześniejszego zgłoszenia internetowego - wystarczy zgłosić się w sobotę 18 kwietnia przed godziną 9.00 w Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej przy ul. A. Frycza Modrzewskiego 12 i opłacić swój udział.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy