Ich organizatorem jest Wydział Katechetyczny bielskiej kurii. – Biblia jest podstawą naszej wiary i warto postarać się, by jak najlepiej ją odczytywać. To ma dla nas decydujące znaczenie, dlatego od paru lat z katechetami naszej diecezji wędrujemy przez miejsca, o których czytamy. Dzięki temu możemy poczuć się wręcz uczestnikami biblijnych wydarzeń, a czytając o nich, odbierać je w bardziej osobisty sposób – mówi ks. dr Marek Studenski.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








