Nowy numer 33/2018 Archiwum

FIFA 2015 w... Radziechowach

Ksiądz Marcin urządził zawody piłkarskie w środku zimy! Mistrzostwa gier planszowych też.

„Ferie z parafią” zorganizował ks. Marcin Suchanek dla najmłodszych parafian z Radziechów. W pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku dzieci miały okazję poćwiczyć kondycję oraz intelekt, mając przy tym spory ubaw.

Dzięki gościnności ks. proboszcza Ryszarda Kubasiaka dzieci znalazły schronienie w sali na plebanii. Ferie zainaugurowało wspólne oglądanie filmów animowanych. W kolejne dni rozegrano tutaj także mistrzostwa Radziechów w grach planszowych - chińczyku i warcabach - oraz xboksowe mistrzostwa piłkarskie Fifa 2015. Sprawności zaprezentowane w przestrzeni wirtualnej można było wykazać w „realu” podczas zajęć sportowych i konkursów, które odbyły się na sali gimnastycznej miejscowej szkoły.

Punktem kulminacyjnym „Ferii z parafią” była autokarowa wycieczka do Wadowic i zwiedzanie muzeum domu rodzinnego św. Jana Pawła II.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma