Nowy numer 38/2021 Archiwum

Sześć piątków - tylko dla kobiet!

"Kobieta pObudzona" - to cykl niezwykłych spotkań dla pań po trzydziestce, na które zaprasza Chrześcijański Ośrodek Rozwoju działający przy parafii św. Barbary w Czechowicach-Dziedzicach.

Jesteś mężatką – szczęśliwą albo wręcz przeciwnie? A może kobietą samotną z wyboru czy też dlatego, że „tak się życie ułożyło”? Jesteś na pewno najlepszym pomysłem Pana Boga na tym świecie! I te sześć piątków będzie specjalnie dla ciebie.

- "Kobieta pObudzona" – tak nazwałyśmy cykl warsztatów na które serdecznie zapraszamy panie w wieku 30+ - a więc także czterdziestolatki, pięćdziesięciolatki i panie starsze - mówi Anna Ochman-Pasternak z Chrześcijańskiego Ośrodka Rozwoju (COR), który ma swoją siedzibę przy parafii św. Barbary w Czechowicach-Dziedzicach. - Startujemy w piątek 23 stycznia i będziemy się spotykać co piątek, od 18.00 do 21.00, przez sześć tygodni, w salkach parafii św. Pawła Apostoła na Osiedlu Polskich Skrzydeł w Bielsku-Białej.

Spotkania będą miały bardzo twórczą formułę, a tematy poruszane to m.in.: tożsamość, osobowość, wartość, pewność siebie, autoprezentacja, wygląd zewnętrzny i wiele innych aspektów. - Do udziału i prowadzenia warsztatów zaprosiłyśmy specjalistów: tańca, teatru, stylizacji, fotografii, fryzjerstwa. Chcemy obudzić panie do nowego spojrzenia na siebie, do nowego życia. Chcemy, żeby odkryły wiele aspektów swojej kobiecości, a także... drzemiące w nich talenty. Bo chrześcijanka to zarówno kobieta piękna wewnętrznie, jak i emanująca radością, pięknem i pasją życia na zewnątrz - dodaje Anna Ochman-Pasternak.

Organizatorka zachęca także mężczyzn, by zrobili prezent swoim sympatiom, narzeczonym, żonom czy córkom – może trochę przygasłym, borykającym się z różnymi trudnościami - i zaproponowali im udział w warsztatach, w gronie wyjątkowych kobiet.

Koszt warsztatów to 300 zł – ale w porozumieniu z organizatorami – można go opłacić w ratach. Zapisy: ania@cor.info.pl lub telefonicznie +48 608 050 953.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama