Nowy numer 14/2020 Archiwum

W Nowy Rok i karnawał bez alkoholu

Jest jeszcze czas, by skorzystać z zaproszenia do udziału w dwóch zabawach, w czasie których nie będą potrzebne żadne wspomagacze - alkohol i inne używki!

Wspólnota Mężczyzn w Modlitwie "Nikodem" spotykająca się u cieszyńskich franciszkanów wraz z wodzirejami Ligią i Marcjanenm Gepfertami zaprasza na XIV sylwestrowy bal bez alkoholu i papierosów. Zabawa rozpocznie się o 20.00 w auli Gimnazjum nr 1 (III piętro), ul. Partyzantów 2a. - Największy parkiet w powiecie, najwięcej tańca na świecie - reklamują swoją zabawę.

Dla wszystkich chętnych - Msza św. o północy w kościele św. Klemensa.

Wstęp - 65 zł od osoby (słodycze, poczęstunek, napoje - własne). Więcej szczegółów pod telefonem: 502 545 576, e-mail: ola.dec@o2.pl.

Z kolei rodziny Domowego Kościoła oraz członkowie Ruchu Trzeźwościowego w Kozach serdecznie zapraszają na kolejny Bezalkoholowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się 17 stycznia 2015 roku w sali Domu Kultury w Kozach. Ideą, jaka przyświeca organizatorom, jest krzewienie nowej kultury zabawy bez wspomagaczy. - Przewidujemy zabawę z licznymi atrakcjami i niespodziankami do białego rana, tańce i doskonałą muzykę, wykwintne jedzonko i wspaniałe prowadzenie wodzireja - mówią Lucyna i Marek Greniowie.

Koszt uczestnictwa w balu wynosi 200 zł od pary. Początek o 19.00. Kontakt w sprawie biletów pod telefonem: 500 128 302 lub e-mailowo: mkabo@op.pl.

« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama