Nowy numer 33/2018 Archiwum

Jesteśmy na Facebooku

Mamy nadzieję na szybszą komunikację i współpracę z Czytelnikami.

Do naszej witryny internetowej dołączamy nowe narzędzie komunikacji: profil facebookowy Gościa Bielsko-Żywieckiego. Zapraszamy wszystkich Czytelników do wymiany informacji. Mamy nadzieję scalić i poszerzyć środowisko ludzi zainteresowanych życiem Kościoła diecezjalnego. Liczymy na szybszy i bardziej skuteczny przepływ informacji, także sygnałów od Czytelników w sprawach, o których warto i trzeba pisać na łamach "Gościa".

Prosimy o wyrozumiałość: obsługi tego profilu dopiero się uczymy, więc mogą pojawiać się jeszcze jakieś wpadki, pomyłki, niedociągnięcia. Chętnie skorzystamy też z rad użytkowników biegłych w sztuce facebookowania.

Geniusza fortepianu Artura Rubinsteina zapytano kiedyś, co czuje, kiedy zaniedbuje ćwiczenia swojej gry. Odpowiedział: - Gdy nie ćwiczę jeden dzień, czują to moje palce. Gdy nie ćwiczę dwa dni, czują to moje uszy. Gdy nie ćwiczę trzy dni, czują to już moi słuchacze.

Zapraszamy:

  Zapraszamy do grona znajomych oraz delikatnej gimnastyki palców przy wciskaniu niewielkiego banerka z napisem: "Lubię to!".

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma