Nowy numer 43/2020 Archiwum

Jesteśmy na Facebooku

Mamy nadzieję na szybszą komunikację i współpracę z Czytelnikami.

Do naszej witryny internetowej dołączamy nowe narzędzie komunikacji: profil facebookowy Gościa Bielsko-Żywieckiego. Zapraszamy wszystkich Czytelników do wymiany informacji. Mamy nadzieję scalić i poszerzyć środowisko ludzi zainteresowanych życiem Kościoła diecezjalnego. Liczymy na szybszy i bardziej skuteczny przepływ informacji, także sygnałów od Czytelników w sprawach, o których warto i trzeba pisać na łamach "Gościa".

Prosimy o wyrozumiałość: obsługi tego profilu dopiero się uczymy, więc mogą pojawiać się jeszcze jakieś wpadki, pomyłki, niedociągnięcia. Chętnie skorzystamy też z rad użytkowników biegłych w sztuce facebookowania.

Geniusza fortepianu Artura Rubinsteina zapytano kiedyś, co czuje, kiedy zaniedbuje ćwiczenia swojej gry. Odpowiedział: - Gdy nie ćwiczę jeden dzień, czują to moje palce. Gdy nie ćwiczę dwa dni, czują to moje uszy. Gdy nie ćwiczę trzy dni, czują to już moi słuchacze.

Zapraszamy:

Jesteśmy na Facebooku   Zapraszamy do grona znajomych oraz delikatnej gimnastyki palców przy wciskaniu niewielkiego banerka z napisem: "Lubię to!".

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama