Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pomagaj z Caritas!

W piątek i sobotę wolontariusze Caritas przeprowadzą zbiórkę żywności w sklepach. Będzie to nasz udział w ogólnopolskiej akcji "Tak pomagam".

Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej zaprasza wiernych naszej diecezji do udziału w ogólnopolskiej zbiórce żywności „Tak Pomagam”. 

Zbiórka przeprowadzona będzie 12 i 13 grudnia w sklepach należących do sieci: Biedronka, POLOmarket i LEWIATAN.

Wolontariusze z Parafialnych Zespołów Charytatywnych i Szkolnych Kół Caritas zbierać będą żywność o długim terminie ważności w piątek od 12.00 do 20.00 i w sobotę od 10.00 do 20.00.

- Zebrane artykuły znajdą się w paczkach, które z okazji świat otrzymają ubodzy i najbardziej potrzebujący w tych parafiach, które włączyły się w akcję - mówi ks. Robert Kasprowski, dyrektor diecezjalnej Caritas, zachęcając do udziału w zbiórce darów.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma