Spotkania jubilatów w bielskim Urzędzie Stanu Cywilnego odbywają się dość często. Zapraszane są pary, które mają za sobą 50 i więcej lat małżeństwa. Prezydent Jacek Krywult takich spotkań z małżonkami jubilatami ma za sobą grubo ponad 200. Łącznie medalami przyznanymi przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie odznaczył już przeszło 3 tysiące par. – Mamy wyjątkowo dużo jubilatów. To dla mnie niezwykle przyjemny obowiązek, bo za każdym razem oznacza spotkanie ze wspaniałymi ludźmi, którzy mogą stanowić przykład dla innych – podkreśla prezydent Krywult. I za każdym razem zachęca do pobicia ustanowionego rekordu.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








