Nowy numer 25/2018 Archiwum

Noc nietoperzy u Kossaków

W piątek 25 lipca o 19.30 w Dworze Kossaków w Górkach Wielkich rozpocznie się „Wieczór z Gackiem”.

Prelekcję połączoną z prezentacją multimedialną poprowadzi Natalia Kisza - biolog, członkini Góreckiego Koła Przyrodniczego. Po prezentacji będzie można obserwować nietoperze w parku z użyciem detektora, co pozwoli rozpoznać przynależność nadlatującego nietoperza do konkretnego gatunku!

Po zmroku będzie można też usłyszeć te nocne ssaki. Na „Wieczór z Gackiem” wstęp jest wolny - bez zapisów.

To spotkanie jest elementem szerszego programu działań ekologicznych i artystycznych. Odbyły się już warsztaty plastyczne dla dzieci „Nietoperz - fajny zwierz”, prowadzone przez biologa i absolwentkę ASP. Kolejna edycja takich warsztatów - 2 sierpnia (obowiązują zapisy).

30 sierpnia gospodarze Dworu Kossaków zapraszają na 18. Międzynarodową Noc Nietoperzy. O 17.30 odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej „Nietoperz - fajny zwierz”, o 18.15 - kolejny „Wieczór z Gackiem”, a o 20.00 koncert „Chwila Nieuwagi”.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma