Nowy numer 28/2018 Archiwum

III Piknik rodzinny z "Nadzieją"

W sobotę i niedzielę 28 i 29 czerwca, każdy będzie mógł wesprzeć rozbudowę Katolickiego Ośrodka "Nadzieja" w Bielsku-Białej.

Setki nagród, a wśród nich - wycieczki, pobyty w hotelach, bilety do teatrów, zaproszenia do restauracji, pizzerii, cukierni, a także na ścianki wspinaczkowe, do zagrody żubrów, do inwałdzkiej warowni, a także plakaty z podpisem Piotra Żyły, hokejowy krążek Mariusza Czerkawskiego - czekają na uczestników III Pikniku Rodzinnego z Nadzieją.

Piknik organizowany przez Fundację Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień "Nadzieja", odbędzie się w tym roku w czasie dwóch dni - w sobotę 28 czerwca w bielskim Parku Słowackiego (obok Bielskiego Centrum Kultury) i w niedzielę, 29 czerwca w Parku Rosta (między Komorowicami a Kępą Hałcnowską).

Całkowity dochód z festynu - m.in. także ze sprzedaży cegiełek, które zagwarantują udział w losowaniu nagród - będzie przeznaczony na rzecz rozbudowy Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Młodzieży "Nadzieja" w Bielsku-Białej Komorowicach przy ul. Barkowskiej.

W sobotę piknik rozpocznie się o godz. 12.00, a w niedzielę o 13.00. W programie także - mnóstwo atrakcji: występy zespołów wokalnych i tanecznych, pokazy naukotechniki, psów obronnych, warsztaty cyrkowe, jazda konna i wiele innych. Zapraszamy do udziału!

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma