Nowy numer 28/2018 Archiwum

Pomóż zdobyć basen złotówek

Wolontariusze i przyjaciele Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie zapraszają na coroczny, rodzinny Maraton Pływacki, z którego dochód przeznaczą dla swoich małych podopiecznych.

W sobotę 28 czerwca o godz. 9.30 rozpocznie się kolejny Maraton Pływacki, zorganizowany przez wolontariuszy i przyjaciół Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie. Całkowity dochód z przedsięwzięcia zostanie przekazany na rzecz dzieci osieroconych przez podopiecznych hospicjum.

- Już tradycyjnie spotykamy się na pływalni Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie. - mówi Dorota Kania, prezes cieszyńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Hospicjum. -  Przyjdź i dołącz do nas - to sama frajda! A możesz zrobić wiele dobrego. Każda przepłynięta długość basenu, to pieniądze wpłacane przez sponsora dla naszych dzieciaków. Zapraszamy dużych i małych - całe rodziny! Także na widownię! W zawodach biorą udział ci, którzy samodzielnie potrafią przepłynąć jedną długość basenu (maluchy mogą płynąć ze "skrzydełkami").

Organizatorzy przewidują wiele niespodzianek! A wśród nagród, trzy wyjątkowe - dla najmłodszego i najstarszego uczestnika zabawy, a także dla najliczniejszej rodziny biorącej udział w zawodach.

Wejście na basen jest bezpłatne dla tych, którzy wezmą udział w maratonie.

Maraton będzie nie lada gratką dla tych, którzy zdecydują się w nim wziąć udział po raz pierwszy. Osoby i rodziny, które otrzymały nagrody w poprzednich edycjach, w przypadku wygranej także w tym roku, rezygnują z niej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w maratonie wzięły udział.

Program spotkania na pływalni:

godz. 9.30 – zapisy

godz. 9.45 – start maratonu

ok. godz. 12.00 – zakończenie i rozdanie nagród

Dodatkowo – na wszystkich, którzy mają ukończone 18 lat i przepłyną największą liczbę długości basenu czeka zasłużona nagroda – 15 minut bezpłatnego masażu na salce gimnastycznej obok basenu.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma