Nowy numer 32/2022 Archiwum

Rodzinny Piknik Salezjański w Oświęcimiu

To będzie już piąty taki piknik, przygotowany z myślą o rodzinach, przez rodziców i pedagogów oświęcimskiego Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego. - Atrakcji nie zabraknie i każdy znajdzie tu dla siebie coś ciekawego - zapewniają organizatorzy.

Takie spotkanie i wspólne świętowanie szkolnej społeczności, która zaprasza rodziny z całego Oświęcimia i okolicy, odbywa się od kilku lat i przyciąga coraz liczniejszych uczestników. To doskonała okazja, by miło spędzić popołudnie całą rodziną, jest wiele dobrej zabawy i smakowitych atrakcji. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem "Rodzina największą wartością".

Piknik rozpocznie się w sobotę 24 maja już od 14.00 - od tańców belgijskich i występu orkiestry salezjańskiej. O 15.00 zaplanowane jest przybycie uczestników trzeciego oświęcimskiego Marszu dla Życia i Rodziny, którzy na dziedzińcu Zakładu Salezjańskiego zakończą tegoroczny przemarsz przez miasto i dołączą do uczestników pikniku.

Będą tańce integracyjne dla wszystkich i występy taneczne szkoły tańca "Prestiż"  oraz popisy zespołu mażoretek z Polanki. Swoje artystyczne talenty zaprezentują też młodzi z salezjańskiego Oratorium. Wystąpi zespół "Hajduki" (ok. 17.00), a także szkolny zespół "Gimnazjalista (o 18.00).

Będą też prezentacje motocyklowe i pokaz tresury psów - a wieczorem (o 21.00) - fajerwerki.

Gwiazdą wieczoru będzie Magda Anioł, której koncert przewidziany jest o 20.00.

Do 23.00 potrwa jeszcze zabawa taneczna dla dorosłych, dla których zagra zespół "Okovita".

 

Atrakcji dla najmłodszych nie zabraknie   Atrakcji dla najmłodszych nie zabraknie
Alina Świeży-Sobel /GN
Tu świetnie bawią się duzi i mali...   Tu świetnie bawią się duzi i mali...
Alina Świeży-Sobel /GN

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama