Nowy numer 33/2018 Archiwum

Rodzina Kopaczów z Łodygowic

Dziękujemy przede wszystkim za życie i zdrowie.

Już po raz drugi wędrowała w tym roku do Łagiewnik rodzina Kopaczów z Łodygowic: Julia, Jarek i Bartek z rodzicami czyli mamą Dorotą i tatą Mirosławem.

- Nie boimy się wcale – mówią z dumą dzieci. Julia i Jarek są bliźniakami i mają 12 lat. Bartek wyrusza w pielgrzymkę w dniu swoich dziesiątych urodzin. Pani Dorota z uśmiechem kiwa głową: - Tak, tak, jesteśmy doświadczonymi pielgrzymami. My z mężem poznaliśmy się kiedyś na pielgrzymce i w naszej rodzinie to już tradycja, że się pielgrzymuje.

 A z czym idziemy? Mamy dużo powodów… Przede wszystkim z wdzięcznością, bo Bożemu Miłosierdziu chcemy podziękować za uratowane życie naszego najmłodszego syna -  tu pani Dorocie ze wzruszenia łamie się głos, kiedy spogląda na Bartka.

- Dziś Bartek ma właśnie dziesięć lat - i za te urodziny też chcemy podziękować. Niesiemy oczywiście sporo intencji powierzonych nam przez całą rodzinę.

A zaczynaliśmy od małych komplikacji, bo rozkleił mi się but. To jednak nie może nam przeszkodzić - mówiła pani Dorota, a za chwilę pan Mirosław z tubką szybkoschnącego kleju ratował zepsuty but.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma