Nowy numer 28/2018 Archiwum

Kinga Rusin i Ania Pietrzyk z Simoradza

Dziewczyny idą ze swoimi przyjaciółmi z parafii św. Jakuba w Simoradzu.

- Zdecydowałyśmy się pójść na tę pielgrzymkę w grupie pięciu naszych znajomych z różnych miejscowości parafii św. Jakuba w Simoradzu i okolic. Dużo słyszałyśmy o niej i chciałyśmy ją przeżyć same. Cieszymy się, że poznamy nowych przyjaciół, bo na pewno idą tu z nami bardzo wartościowi ludzie.

Miłosierdzie Boże jest nam bardzo bliskie. Modlimy się Koronką. Ale nigdy wcześniej nie byłyśmy w sanktuarium w Łagiewnikach, tym bardziej chcemy tam dojść i zobaczyć to miejsce. Modlimy się o zdrowie nasze i naszych rodzin i o nawrócenie dla innych. Mamy też inne intencje, które niesiemy głęboko w sercach.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma