Nowy numer 38/2021 Archiwum

Druga kolacja "Alfy" - przyjdź!

Kurs "Alfa", którego pierwsze, organizacyjne spotkanie odbyło się w Bielsku-Białej przed tygodniem, rusza na dobre. Początek już we wtorek 15 kwietnia o 19.00.

Pierwsza uroczysta kolacja i pierwsza zachęta do odpowiedzi na pytanie: "Czy w życiu chodzi o coś więcej?", już za uczestnikami kolejnej edycji kursu "Alfa", przygotowanej przez Wspólnotę Przymierza "Miasto na Górze".

Spotkanie organizacyjne odbyło się przed tygodniem w siedzibie Fundacji "Drachma" w Bielsku-Białej przy ul. Reja 18 na osiedlu Słonecznym - pod pizzerią "Słoneczko". Tam też, od wtorku 15 kwietnia, przez najbliższe 10 tygodni, będą się odbywać kolejne spotkania. Jeszcze można dołączyć do uczestników.

Na "Alfę" - czyli początek - zaproszone są przede wszystkim osoby w wieku 19-40 lat, które ostygły w wierze, którym nie po drodze z Panem Bogiem, którym nawet nie chce się o Nim pomyśleć,.

Druga kolacja "Alfy" - przyjdź!   Treść i pytania, na które będą się starali sobie odpowiedzieć uczestnicy kursu, za każdym razem będą nowe, ale plan będzie zawsze podobny - najpierw 40 minut spotkania przy kolacji, następnie 40-minutowy wykład i 40 minut rozmowy w grupach.

Jak mówią organizatorzy, kurs może być dla wielu pobudką z duchowego letargu, zachętą do rozpoczęcia budowania osobistej relacji z Bogiem.

Udział - całkowicie bezpłatny!

Szczegóły na temat kursu - na stronie internetowej: www.alfa.bielsko.pl.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama