Nowy numer 21/2018 Archiwum

Wesprzyj hospicjum!

Dziś ostatni dzień głosowania na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego Bielska-Białej. - Pełnoletni mieszkańcy miasta mogą głosować przez internet jeszcze do północy. Oddajmy głosy dla hospicjum - apeluje Grażyna Chorąży.

Grażyna Chorąży, prezes Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego gorąco prosi o udział. Osoby starsze, które nie korzystają z internetu, mogą poprosić o pomoc wnuki! Do oddania głosu potrzebny jest tylko numer PESEL.

- Jeśli hospicjum wygra głosowanie, jeszcze w tym roku zostanie otwarte, a na tę chwilę już czeka wielu potrzebujących pomocy cierpiących ludzi - mówi Grażyna Chorąży.

Internetowe głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony: www.obywatelskibb.pl. Tam też znajduje się szczegółowa instrukcja, jak zagłosować.

- Każdy głosujący ma do dyspozycji 10 punktów. Prosimy o wsparcie tymi punktami projektu w kategorii: Zdrowie i bezpieczeństwo - OBB_85. To projekt dokończenia budowy stacjonarnego Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Umieszczenie go w budżecie jest wielką szansą, że pierwsze stacjonarne hospicjum rozpocznie w naszym mieście swoja działalność  - dodaje prezes SSH.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma