Nowy numer 25/2018 Archiwum

Modlitwa o Bielsko - przybywajcie!

Za stolicę Podbeskidzia będą się modlić w sobotę 22 marca o godzinie 18.00 w kościele Trójcy Przenajświętszej wszystkie wspólnoty miasta. Każdy może czuć się zaproszony i oczekiwany.

Bielsko-Biała to piękne miasto, pełne wspaniałych ludzi. Jest ono dla nas ważne i dlatego chcemy się za nie modlić. Będziemy dziękować Bogu za to, co dobrego dla nas zrobił i prosić Go o moc błogosławieństw - mówią młodzi ze Wspólnoty Przymierza "Miasto na Górze".

  To właśnie oni wpadli na pomysł, by przygotować spotkanie modlitewne, które mogłoby połączyć wszystkie wspólnoty i ruchy Kościoła w Bielsku-Białej.

- Będziemy dziękować Bogu za to, co dobrego dla nas zrobił i prosić Go o moc błogosławieństw dla władz, duchownych, wszystkich mieszkańców miasta - mówi Maciej Moll z grona organizatorów - jeden z inicjatorów studenckiej wspólnoty UCO (więcej o niej TUTAJ), której członkowie wywodzą się z „Miasta na Górze” -  Zapraszamy w sobotę 22 marca na godzinę 18.00, do kościoła Trójcy Przenajświętszej. Spotkanie rozpoczniemy Mszą Świętą, po której będziemy kontynuować modlitwę. Czeka nas dużo śpiewu i radości w uwielbieniu!

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma