GN 24/2021 Archiwum

Lodowisko na nudę

Cztery godziny darmowego ślizgania oferuje uczniom lodowisko w Zebrzydowicach.

Codziennie w godz. 10:00-14:00 przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z gminy Zebrzydowice mogą korzystać z funkcjonującego tutaj lodowiska za darmo. Lodowisko czynne jest codziennie do 21:00, mogą z niego korzystać także dorośli, ale już za opłatą.
Lodowisko na zebrzydowickim orliku zaczęto organizować już w połowie grudnia. Ale ślizgawka nie chciała marznąć. Taflę otwarto w piątek przed feriami. Na dzień dobry swoimi umiejętnościami popisali się młodzi łyżwiarze figurowi z cieszyńskiej szkółki TS Slavoj. Dołączyli do nich młodzi zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Hokejowego - większość z nich pochodzi z gminy Zebrzydowice.
- Lodowisko cieszy się popularnością dzieci i dorosłych - mówi wójt gminy Zebrzydowcie Andrzej Kondziołka - mam nadzieję, że i w przyszłości lodowisko przy Zespole Szkół w Zebrzydowciach w miesiącach zimowych będzie funkcjonować.
Na Podbeskidziu, bardzo nieśmiało, ale i obiecująco, pojawia się zima. Temperatura spadła poniżej zera, pojawiła się też cienka warstwa śniegu.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama