Nowy numer 33/2018 Archiwum

Świąteczne dekoracje - nagrodzone

Po raz kolejny okazało się, że Czytelnicy "Gościa Niedzielnego" potrafią docenić serce, jakie wkłada się, by jak najcieplej powitać Pana Jezusa w Betlejem.

I choć niezbyt wiele osób zechciało w naszym internetowym konkursie pochwalić się świątecznymi dekoracjami, te zdjęcia, które zostały nadesłane w regulaminowym terminie, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem głosujących.

Wśród nich najwyższą ocenę internautów otrzymała fotografia szopki, nadesłana przez Emilię Łopatkę z Cieszyna. Nas również ujęła towarzysząca fotografii opowieść o tym, jak „po domowemu”, z sercem i pomysłem, powstawała jej skromna konstrukcja, której piękno zachwyciło prostotą i sprawiło, że twórcy szopki poczuli się we własnym kościele jak w domu. Na nagrodę zasłużyły też bajecznie kolorowe – i zapewne podobnie smakowite – ciasteczka świąteczne, których fotografię przysłała Agnieszka Popardowska z Bielska-Białej.

Trzecią nagrodę w konkursie otrzymuje Artur Kukla z Kończyc Małych za fotografię „Pierwszej małżeńskiej choinki” ze ślicznymi, ręcznie wykonanymi ozdobami.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a nagrody prześlemy pocztą.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma