GN 24/2021 Archiwum

Świąteczne dekoracje - nagrodzone

Po raz kolejny okazało się, że Czytelnicy "Gościa Niedzielnego" potrafią docenić serce, jakie wkłada się, by jak najcieplej powitać Pana Jezusa w Betlejem.

I choć niezbyt wiele osób zechciało w naszym internetowym konkursie pochwalić się świątecznymi dekoracjami, te zdjęcia, które zostały nadesłane w regulaminowym terminie, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem głosujących.

Wśród nich najwyższą ocenę internautów otrzymała fotografia szopki, nadesłana przez Emilię Łopatkę z Cieszyna. Nas również ujęła towarzysząca fotografii opowieść o tym, jak „po domowemu”, z sercem i pomysłem, powstawała jej skromna konstrukcja, której piękno zachwyciło prostotą i sprawiło, że twórcy szopki poczuli się we własnym kościele jak w domu. Na nagrodę zasłużyły też bajecznie kolorowe – i zapewne podobnie smakowite – ciasteczka świąteczne, których fotografię przysłała Agnieszka Popardowska z Bielska-Białej.

Trzecią nagrodę w konkursie otrzymuje Artur Kukla z Kończyc Małych za fotografię „Pierwszej małżeńskiej choinki” ze ślicznymi, ręcznie wykonanymi ozdobami.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a nagrody prześlemy pocztą.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama