Nowy numer 24/2018 Archiwum

Jubileuszowy bal bez alkoholu w Kozach

Już po raz dziesiąty rodziny Domowego Kościoła wraz z Klubem AA zapraszają na karnawałowy bal bezalkoholowy.

- To będzie bal jubileuszowy! - podkreślają organizatorzy. I przypominają, że od początku była to inicjatywa promująca karnawałową zabawę bez kieliszka. - Chcieliśmy przekonać innych, że można świetnie się bawić bez tego. A kiedy wszystkim się spodobało, bale stały się już u nas tradycją - mówią.

Zabawa odbędzie się 25 stycznia w sali Domu Kultury w Kozach.

Tradycyjnie już bal poprowadzi wodzirej, zabawie towarzyszyć będzie orkiestra, a kondycję taneczną podtrzymywać będą: słodki poczęstunek, gorące posiłki i zimne napoje. Organizatorzy przygotowali też atrakcyjne konkursy z nagrodami!   Tanecznym popisom sprzyja muzyka orkiestry
Archiwum Domowego Kościoła

- Koszt uczestnictwa wyniesie 160 zł od pary, a zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 500 128 302 lub mailowo: mkabo@op.pl - mówią Lucyna i Marek Greniowie, para rejonowa Domowego Kościoła z rejonu Bielsko-Biała III, zachęcając do udziału w tej sprawdzonej już formie dobrego karnawałowego balowania.

Na potwierdzenie prawdziwości tych słów proponujemy rzucić okiem na zdjęcia z poprzednich edycji balu.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma