Nowy numer 08/2024 Archiwum

O pracy - w perspektywie wiary

W oświęcimskiej parafii św. Maksymiliana w środę 11 września po Mszy Świętej o 18.00 rozpocznie się otwarte spotkanie duszpasterstwa przedsiębiorców i pracodawców "Talent".

Duszpasterstwo "Talent" powstało z inicjatywy księży sercanów w 1999 r. działa już w kilku miastach Polski i skupia coraz większe rzesze ludzi biznesu i nie tylko.  Jest propozycją formacji duchowej dla osób związanych ze środowiskiem przedsiębiorców. Podejmuje różnorodne formy spotkań, rekolekcji i pielgrzymek. Obecnie "Talent" rozpoczyna działalność w Oświęcimiu.

Podczas najbliższych miesięcy prowadzący podejmą refleksję nad " Zarządzaniem przez wiarę". - Wiedząc, iż model zarządzania przez wartości na trwałe wpisał się we współczesną teorię zarządzania, chcemy pójść o krok dalej. Na konkretne dylematy spojrzymy z perspektywy wiary, odwołując się także do doświadczenia przybyłych przedsiębiorców. Podczas pierwszego spotkania z tego cyklu wspólnie zastanowimy się "Jak krytykować innych, aby nas kochali?" - mówi ks. Grzegorz Piątek, sercanin, koordynator duszpasterstwa.

W programie:

18.00 - Msza Święta

18.45 - powitanie i prezentacja duszpasterstwa "Talent"

19.30 - wykład i dyskusja

21.00 - zakończenie.

Na spotkanie wstęp wolny. Nie ma konieczności wcześniejszego zgłaszania uczestnictwa.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy