Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Jeszcze można studiować bezpłatnie - na ATH

Do 16 września potrwa w ATH druga tura przyjęć na I rok bezpłatnych studiów stacjonarnych na wszystkich kierunkach pierwszego stopnia.

W Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej - podobnie, jak w pierwszej turze - na studiach stacjonarnych wolne miejsca oferują wszystkie kierunki I stopnia. Dotyczy to studiów inżynierskich: automatyki i robotyki, informatyki, mechaniki i budowy maszyn, zarządzania i inżynierii produkcji, inżynierii środowiska, ochrony środowiska, budownictwa, włókiennictwa oraz transportu.

Podobnie wolne miejsca są jeszcze na studiach licencjackich na: socjologii, zarządzaniu, filologii za specjalnościami angielską, hiszpańską i słowiańską, filologii polskiej, pedagogice, ratownictwie medycznym i pielęgniarstwie.

Na bezpłatnych stacjonarnych studiach magisterskich (II stopnia) wolne miejsca są jeszcze na zamawianym kierunku mechanika i budowa maszyn, a także na zarządzaniu, filologii polskiej, filologii ze specjalnościami słowiańską i angielską oraz na pielęgniarstwie. Anglistyka i pielęgniarstwo to nowości na liście kierunków i pojawiają się w ofercie bielskiej ATH po raz pierwszy.

Wolne miejsca są również na studiach niestacjonarnych, gdzie rekrutacja potrwa do 23 września.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy