Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Jeden basen = 1 zł

Cieszyńskie Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty zaprasza na III Maraton Pływacki na rzecz dzieci osieroconych, którymi opiekują się wolontariusze z Cieszyna.

Na III Maraton Pływacki "Pływaj z dzieciakami dla dzieciaków", na rzecz dzieci osieroconych, zaprasza w sobotę 29 czerwca od godziny 9.00 Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty.

Maraton odbędzie się na pływalni przy Szkole Podstawowej nr 4 w Cieszynie.

Każdy będzie mógł przepłynąć wybraną liczbę długości basenu i tym samym zdobyć dofinansowanie dla hospicjum - na pomoc dzieciom zmarłych podopiecznych cieszyńskiego hospicjum.

Za jedną przepłyniętą długość sponsor maratonu zapłaci złotówkę.

Jeden basen = 1 zł   - Przygotowaliśmy nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika, a także dla najliczniejszej rodziny. Z kolei na wszystkich uczestników maratonu czekają atrakcyjne niespodzianki! Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału! - mówi Dorota Kania z zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty. - W naszej zabawie pieniądze są ważne, ale nie najważniejsze. Najbardziej ucieszy nas to, że ludzie będą chcieli przyjść i przekonać się, że pomaganie jest przyjemnością.

Przed rokiem na starcie stanęły 82 osoby. Razem przepłynęły aż 3757 długości basenu!

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy