Nowy numer 41/2019 Archiwum

Chcemy dziękować i prosić

Lidia i Janusz Piekarowie z Kaczyc

Na pieszą pielgrzymkę wybraliśmy się pierwszy raz - w intencji naszych dzieci i wnuków i całej naszej rodziny, kochanych rodziców. Chcemy prosić, żeby wszystko dobrze się układało i podziękować za te łaski, które już otrzymaliśmy. Za wszystko.

- Jestem po ciężkim zawale, ale wybrałem się i mam nadzieję, że dojdę. Mam wiele do podziękowania Panu Bogu i bardzo chcę mu ofiarować ten wysiłek - mówił pan Janusz, wyruszając z Cieszyna. Od tej chwili miał do pokonania, jak inni pielgrzymi z tego miasta, około 140 km.

Po czterech dniach, wychodząc z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, sprzed wizerunku Jezusa Miłosiernego i św. Faustyny, z ogromnym wzruszeniem i radością uśmiechał się z dumą, mówiąc: - Doszedłem...

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL