GN 42/2019 Archiwum

Wzruszenia nie da się opisać...

Małgorzata Boczek z parafii św. Józefa w Zabrzegu

Tak bardzo chciałam wziąć udział w tej pielgrzymce, a obawiałam się, że nie dam rady iść. Pracę mam siedzącą, więc i kondycji brakuje.

Ostatnio szłam na Jasną Górę z Piekar 25 lat temu. To było dawno i bałam się, że po tylu latach to będzie za trudne dla mnie. Ale nie było! Przez tydzień ćwiczyłam i chodziłam do pracy prawie pięć kilometrów piechotą, a do Łagiewnik dotarłam bez jednego odcisku na nogach.

Chciałam iść, bo mam bardzo ważne intencje, które chciałam tu przynieść. Wiele już uprosiłam u bł. Jana Pawła II i u św. siostry Faustyny. Wiele uprosiłam i wiele zawdzięczam. Będę prosić dalej. A wzruszenia w tym miejscu nie da się opisać.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama