Nowy numer 33/2018 Archiwum

Andrzej Feret z Kamienicy

Niosę dużo intencji rodzinnych.

Na pieszą pielgrzymkę wybrałem się pierwszy raz, ale tak w ogóle to nie jest moja pierwsza pielgrzymka. W tym roku po raz czterdziesty będę u Matki Bożej Piekarskiej na pielgrzymce stanowej mężczyzn.

Idę niosąc moje intencje. A mam ich sporo. Wszystkie, to sprawy rodzinne...

Dziś trzeci dzień - zmęczenie już wyraźnie dochodzi do głosu, ale w grupie jeden drugiego mobilizuje i idzie się raźniej.

Wyspaliśmy się dobrze po wspanialej gościnie u naszych gospodarzy poprzedniego wieczoru. Ludzie tak się przygotowali, że aż wzruszenie odbiera mowę... Ja byłem wraz z dwunastoma osobami u jednej rodziny. Wspaniałe przeżycie.

Uważam, że pomysłodawcy tej pielgrzymki trafili w dziesiątkę i mam nadzieję, że będzie ona kontynuowana też w następnych latach.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma