Nowy numer 41/2019 Archiwum

Edyta Oczko z córkami: Anią i Beatą

Edyta Oczko: Po latach postanowiłam wybrać się na pielgrzymkę z córkami.

Edyta Oczko: - Dawno temu byłam pieszo na Jasnej Górze pięć razy. Kiedy teraz usłyszałam o pielgrzymce do Łagiewnik, postanowiłam się wybrać razem z córkami. Zdawałyśmy sobie sprawę, że będzie trudno - bo na pielgrzymce, żeby osiągnąć cel, musi być trudno - idziemy więc wytrwale. I jest jakoś tak, że wieczorem przychodzimy i opadamy z sił, a rano - jak skowronki!

Każda z nas ma swoje osobiste intencje, które niesie w swoim sercu.

Ta pielgrzymka to piękny czas. Do dzisiaj, trzeciego dnia, najcudowniejszą chwilą dla mnie był koncert w Wysokiej. Śpiew sprawa mi wiele radości, a tam był taki śpiew, który sprawia, ze ciarki przechodzą po plecach.

Ania Oczko: - Niestety dla mnie pielgrzymka dziś musi się zakończyć. Mam bardzo opuchnięte kolano. Dziś nawet nie odczuwam innych trudów wędrówki, ale to kolano bardzo mi dokucza. A szłam podziękować za pierwszy rok mojej nauki w liceum. Chciałam podziękować za moich naprawdę wspaniałych nauczycieli z LO im. M. Kopernika w Żywcu i za moją świetną klasę. Niestety... pieszo już nie mogę nieść tej intencji...

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL