GN 42/2019 Archiwum

Maturzyści z Bielska-Białej i Żywca

Kamil Baczewski z Hałncowa, Miriam Szałaj z Bielska-Białej, Beata Wnętrzak i Marlena Jakubiec z Żywca: - Idziemy z ufnością.

Idziemy do Bożego Miłosierdzia ze świadomością zbliżających się egzaminów maturalnych. Ufamy, że niosąc ten czas do Bożego Miłosierdzia, lepiej zdamy! Bo tak się nam wydaje, że modlitwa to dobre wejście w ten czas. Niektórzy z nas pielgrzymowali już wcześniej - ale do Matki Bożej na Jasną Górę. To pielgrzymka do Bożego Miłosierdzia. Tu będziemy mogli wybłagać nowe łaski, o których może nie myśleliśmy w trakcie tamtych pielgrzymek.

Boże Miłosierdzie kojarzy się nam ze zdrojem łask, z Bożym przebaczeniem...

Kamil Baczewski - pieszo pielgrzymuje piąty raz.

Miriam Szałaj - po raz drugi.

Beata Wnętrzak i Marlena Jakubiec - zdecydowały się na pieszą wędrówkę po raz pierwszy.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama