Nowy numer 24/2018 Archiwum

Teresa Polis z Bielska-Białej

Idę prosić o zdrowie dla wnuczki Natalki, o dobre rozwiązanie problemów małżeńskich córki i o zdrowie dla mnie.

Jestem tutaj, w pielgrzymiej drodze do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, bo czułam takie wezwanie Pan Jezusa, taką Jego podpowiedź i wielką potrzebę w sercu, żeby tu dziś być i podjąć trud pielgrzymowania.

O samej pielgrzymce powiedziała mi koleżanka z parafii św. Józefa na Złotych Łanach. Wierzę w Pana Boga, wierzę w jego wielkie Miłosierdzie. Jak mogłabym nie podjąć tego trudu wędrówki...? Wcześniej byłam jedenaście razy na Jasnej Górze.

Idę z taką moją wielka intencją - o zdrowie dla wnuczki Natalki, o dobre rozwiązanie problemów małżeńskich córki i o zdrowie dla mnie.

Boże Miłosierdzie jest mi bardzo bliskie - zwłaszcza odkąd czytam "Dzienniczek" siostry Faustyny i staram się rozważać każde przeczytanie przez mnie słowo.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma