Nowy Numer 29/2018 Archiwum

"Babcie" też chcą dojść do celu

Janina Daniel, Maria Babioch i Maria Hadka z Kęt.

Kiedy dziś jechałyśmy busem z Kęt do Hałcnowa, grupa młodzieży zapytała nas: "To babcie też pójdą z nami"? Nie pogniewałyśmy się za te "babcie". Cieszymy się, że też możemy pieszo pielgrzymować. Wcześniej chodziłyśmy do Kalwarii Zebrzydowskiej, do Częstochowy, więc kiedy się dowiedziałyśmy o pielgrzymce do Łagiewnik, postanowiłyśmy spróbować.

Jest taka potrzeba w sercu żeby iść - prosić Boże Miłosierdzie o zdrowie, o siły, o to, żeby się dzieciom i wnukom dobrze układało w życiu.

Troszkę się obawiamy trudów wędrówki, ale będziemy się starały całą trasę pokonać. Na co dzień dużo chodzimy, jeździmy na rowerach. Mamy nadzieję, że 3 maja dotrzemy do Łagiewnik i tam podziękujemy Panu Bogu, że pozwolił nam dojść.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma