Nowy numer 24/2018 Archiwum

Rodzina Piertuczuków z Bielska-Białej

Anna i Robert Pietruczukowie z synami Kamilem i Radosławem.

O tej pierwszej pieszej pielgrzymce do Łagiewnik powiedziała nam sąsiadka. Od pięciu lat pielgrzymujemy pieszo na Jasną Górę, a ponieważ w sierpniu w tym roku będziemy uczestniczyli w kursie dla ewangelizatorów „Paweł”, organizowanym przez Diecezjalną Szkołę Nowej Ewangelizacji w Bielsku-Białej, dlatego zdecydowaliśmy się pójść teraz - do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Bardzo się cieszymy, że możemy iść.

Miłosierdzie Boże jest dla nas największym przymiotem Bożym, do którego z ufnością, odwagą i radosnym sercem się uciekamy, ofiarując Panu Bogu naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Boże Miłosierdzie to bezcenny skarb, chcemy za niego podziękować.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma