Nowy numer 4/2021 Archiwum

Soboty z bardzo Dobrą Nowiną

We Fraternii Franciszkańskiej zrodził się projekt wakacyjnej „Ewangelizacji w Beskidach” - sobotnich, rodzinnych i wspólnotowych wypraw w góry

– Góry są taką metaforą naszego życia – dodaje Katarzyna Goryl. – Człowiek musi się natrudzić, żeby dojść do celu. Ale ten wysiłek jest nagradzany. Chcemy też podkreślić, że w tym trudzie nikt nie jest sam –- jest z nami kochający Bóg i są ludzie, wspólnota. Naszym pragnieniem jest, by armia Pana Boga nie bała się dzielić Bożą miłością, by się nie wstydziła głosić Jego chwały.

Organizatorami „Ewangelizacji w Beskidach” są Fraternia Franciszkańska, wspólnoty: „Francesco Team”, „Magnalia Dei”, Krucjata Wyzwolenia Człowieka, Wspólnota Trudnych Małżeństw „Sychar”, Ruch Pasterzy Nowego Serca „Corda Pia” oraz franciszkanie z Rychwałdu.

Wszyscy, którzy chcą wziąć czynny udział w prowadzeniu ewangelizacji, mogą kontaktować się z organizatorami – tel. 33 86 221 49 (od poniedziałku do piątku, od 8.00 Soboty z bardzo Dobrą Nowiną   do 16.00).

O szczegółach akcji będziemy informować na bieżąco. Można będzie je także znaleźć na facebookowym profilu „Ewangelizacji w Beskidach”.

« 1 2 3 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama