Nowy numer 14/2020 Archiwum

Adoptuj poczęte dziecko

Diecezjalne uroczystości Zwiastowania Pańskiego - a tym samym obchodzony w Kościele Dzień Świętości Życia - rozpoczną się w poniedziałek 8 kwietnia o 18.00 w bielskiej katedrze św. Mikołaja.

Konferencja pt.: „Życie ludzkie w doświadczeniu Hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej”, którą wygłosi lek. med. Anna Byrczek, inicjatorka i szefowa bielskiego hospicjum o godz. 18.00, poprzedzi uroczystą Mszę św. z okazji Dnia Świętości Życia w diecezji bielsko-żywieckiej.

Eucharystii w katedrze św. Mikołaja w Bielsku-Białej (o godz. 18.30) będzie przewodniczył biskup Tadeusz Rakoczy. Podczas Mszy św. będzie można uroczyście podjąć lub odnowić przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, a tym samym obchodzony w Kościele Dzień Świętości Życia przypada 25 marca. W tym roku, w tym czasie był to już poniedziałek Wielkiego Tygodnia, więc uroczyste obchody święta zostały przeniesione na poniedziałek 8 kwietnia.

Na uroczystości zaprasza Wydział Duszpasterstwa Rodzin kurii diecezjalnej.

« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama