Nowy numer 50/2018 Archiwum

Przyjdź 28 lutego o 20.00

Dokładnie w godzinę zakończenia pontyfikatu Papieża Benedykta XVI - 28 lutego o godz. 20.00 rozpoczną się Msze św. dziękczynne - m.in. - w Bielsku-Białej i Cieszynie.

W przesłanych dla parafii normach liturgicznych, biskup Piotr Greger zaleca, by w ostatnich dniach pontyfikatu, sprawowane były we wspólnotach parafialnych, kaplicach i domach zakonnych Msze św. dziękczynne za Piotrową posługę ustępującego Papieża Benedykta XVI

Msze święte dziękczynne odbędą się wieczorem 28 lutego w parafiach całej diecezji bielsko-żywieckiej. Ustępującego z papieskiego urzędu Ojca Świętego pożegnają także o 20.00 dzwony podbeskidzkich świątyń.

Natomiast 28 lutego, dokładnie o godzinie 20.00, kiedy to zakończy się pontyfikat Papieża, uroczyste Msze św. koncelebrowane, w czasie których diecezjanie będą szczególnie dziękować za pontyfikat Papieża, zostaną odprawione w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej (przy dworcu), a także w Sanktuarium Matki Bożej Cieszyńskiej - kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie.

Natomiast w kościele św. Macieja w Andrychowie, po Mszy św. wieczornej (o 18.00), wierni spotkają się na Adoracji Najświętszego Sakramentu, którą o godzinie 20.00 zakończy Apel i Anioł Pański.

W imieniu parafian i duszpasterzy - serdecznie zapraszamy do udziału!

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy