Nowy numer 22/2023 Archiwum

Zgłoś człowieka gór – konkurs czeka

Do 20 marca można zgłaszać kandydatów w kolejnej edycji konkursu „Osobowość Ziem Górskich”, organizowanego przez zarząd stowarzyszenia Koalicja Marek Ziem Górskich z siedzibą w Żywcu.

– Jednym z celów działalności stowarzyszenia jest promowanie ludzi i przedsiębiorstw związanych z ziemiami górskimi – mówi Tomasz Terteka, rzecznik prasowy żywieckiego magistratu (miasto Żywiec jest jednym z założycieli i pomysłodawców Koalicji).

Regulamin konkursu wraz z formularzami zgłoszeniowymi, dostępny jest w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej: www.koalicja.zywiec.pl (zakładka „OSOBOWOŚĆ ZIEM GÓRSKICH”).

Do konkursu można zgłaszać osoby fizyczne lub przedsiębiorstwa, które poprzez swoją działalność przyczyniły się do rozwoju i promocji ziem górskich w następujących kategoriach:

– „Mały Przedsiębiorca Ziem Górskich”;

– „Średni Przedsiębiorca Ziem Górskich”;

– „Duży Przedsiębiorca Ziem Górskich;

– „Samorządowiec Ziem Górskich”;

– „Dziennikarz Ziem Górskich” oraz

– „Osobowość Ziem Górskich.

Formularz wraz z 4 zdjęciami związanymi z kandydatem i jego działalnością należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres e-mail: kmzg@giftforyou.com.pl oraz w wersji papierowej wraz ze zdjęciami na płycie CD na adres organizatora w nieprzekraczalnym terminie do 20 marca 2013 r.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości należy kontaktować się ze Stowarzyszeniem Koalicja Marek Ziem Górskich z siedzibą w Żywcu, Rynek 2, tel. +48 33 475 42 47.

Koalicja Marek Ziem Górskich zrzesza przedsiębiorców i samorządy z obszaru Żywiecczyzny i Podhala. Stanowi inicjatywę, której celem jest promowanie walorów turystycznych i ekonomicznych jednego z najczystszych ekologicznie regionu Polski.

– Kładąc nacisk na promowanie samego regionu, ma za zadanie jednocześnie podkreślać wyjątkowość i niepowtarzalność produktów z niego pochodzących – dodaje Tomasz Terteka. – Koalicja z jednej strony uwzględnia potrzeby przedsiębiorstw w zakresie rozwoju oraz ekspansji na rynki unijne, z drugiej zaś wspiera samorządy terytorialne w promocji samego regionu.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy