GN 2/2019 Archiwum

FIAT nagradza dzieci pracowników

Wśród nagrodzonych znalazło się 22 maturzystów, 33 absolwentów studiów licencjackich i inżynierskich oraz 55 magistrów i lekarzy.

Nagrody przyznano po raz 17., a ich łączna wartość przekroczyła 280 tys. zł. Gala wręczenia nagród odbyła się 1 lutego w sali redutowej bielskiego hotelu „Pod Orłem”.

W 1996 roku zarząd firmy FIAT w Turynie opracował program nagradzania dzieci pracowników koncernu, osiągających szczególne wyniki w nauce. Program realizowany jest we Włoszech oraz w krajach, w których gospodarce FIAT odgrywa znaczącą rolę.

W ciągu 17 lat trwania konkursu w Polsce nagrodzono 2806 uczniów, studentów i absolwentów, a łączna suma nagród zamyka się w kwocie 10,3 mln zł. FIAT jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce, zatrudnia prawie 12 tysięcy pracowników. Większość zakładów FIAT-a i jego spółek znajduje się na Podbeskidziu i na Śląsku.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy